De stad Sint-Truiden lanceert een bloedstollend crimispel: de bomenbeul. Het is een interactieve speurtocht die zich afspeelt in het stadscentrum. Centraal staat een onbekende dader die bomen vernielt. De politie staat voor een raadsel. Daarom schakelt ze privédetectives in. Jongeren vanaf 14 jaar kunnen zich hiervoor opgeven. De gratis speurtocht is goed voor uren plezier en spanning.
Om een nog onbekende reden gaat een vandaal bomen in de streek te lijf met een hakbijl. Wat is zijn motief en kan jij hem ontmaskeren? Ga als een echte detective op spannende speurtocht! Via je mobiele telefoon sta je in contact met de fictieve politiecommissaris Dedecker. Hij geeft je tips of bijkomende raadsels die je helpen in je zoektocht.

“Deze crimitocht is helemaal gratis. Het succes van de formule zit in de combinatie tussen interactief speuren én op het terrein een sterk verhaal ontrafelen. Je speelt als het ware een escape room in openlucht. Spanning en plezier gegarandeerd! Dit fantastische spel komt er naast de vele andere troeven voor jongeren zoals de zomerbars, het subtropisch zwemparadijs, het skatepark…”, zegt schepen van Jeugd en Toerisme Hilde Vautmans.
Het spel kan doorlopend gespeeld worden nog tot en met eind september, het duurt ongeveer 2 uur.
Je kan de zoektocht op elk moment van de dag starten. Ontmasker jij de bomenbeul?
Alle praktische info: https://www.sint-truiden.be/bomenbeul
Video: https://we.tl/t-DLwrtdvEJi




















