HERK-DE-STAD – Rock Herk kan terugblikken op een uitzonderlijk succesvolle editie. Het festival lokte een recordaantal bezoekers en was volledig uitverkocht. Een van de absolute hoogtepunten was het optreden van Pommelien Thijs, die maar liefst 6.000 fans naar de festivalweide trok.
De belangstelling voor het festival was groter dan ooit. Organisatoren spreken van een recordeditie, zowel wat bezoekersaantallen als sfeer betreft. Het optreden van Pommelien Thijs groeide uit tot een van de meest memorabele momenten van het weekend. De zangeres bracht duizenden festivalgangers samen, die haar nummers van begin tot einde luidkeels meezongen. Voor Pommelien Thijs had het concert bovendien een extra betekenis. Haar grootouders wonen in Herk-de-Stad, waardoor het optreden ook een bijzonder lokaal tintje kreeg. Op het podium liet ze haar enthousiasme blijken over de warme ontvangst. Ze noemde het publiek “het luidste van de voorbije festivals” en vertelde dat ze graag nog eens terugkeert naar het festivalterrein in Herk-de-Stad.
Met een uitverkochte editie, een recordopkomst en een optreden dat nog lang zal nazinderen, bevestigt Rock Herk zijn plaats als een van de vaste waarden op de Vlaamse festivalkalender.
















