
“Mijn papa, Patrick Theunis, beter bekend onder zijn bijnaam “Lassie”, is een echte Truienaar, geboren en getogen in deze mooie stad! Hij is designer en nu ook mijn rechterhand als illustrator van onze prentenboeken”, aldus Aafke Theunis

“En nu, in november 2020 kunnen we onszelf de trotse makers van ‘Kakentoe in het oorwoud’, onze tweede prentenboek noemen”, meldt Aafke ons. (Zie: https://uitgeverijhetpunt.be/product/kakentoe-in-het-oorwoud/) Kaketoe vindt de geluiden in de jungle maar niets, hij wil het liever stil. Door één luide kreet om stilte komt hij vast te zitten, kan kaketoe terug vrijkomen?
“Ik vind het heerlijk om samen met mijn papa deze lichtpuntjes in huidige bizarre tijden vorm te geven.
Wie onze passie voor lezen deelt of gewoon even enthousiast is als ons…. De prentenboeken zijn via mij (theunisaafke@gmail.com) of via Uitgeverij Het Punt te verkrijgen”, besluit Aafke Theunis.
Een superidee voor de Sint of de Kerstman





















