• Weerbericht voor Haspengouw voor zondag 17 mei ’26 en de dagen nadien

  • Met dank aan het KMI & Buienradar

  • Foto © MH

 

Zondag start de dag vroeg in de ochtend ietwat druilerig met lichte regen verspreid over Haspengouw. Het blijft de ganse dag bewolkt met wat lichte regen of motregen bij tussenpozen. Een regenzone trekt traag over Vlaanderen van west naar oost. De kans op opklaringen blijft beperkt, alhoewel de zon er toch in slaagt om soms door de wolken te priemen. We halen maxima tot 16 graden in Limburg. De wind is zwak tot meestal matig uit het zuidwesten.

De komende nacht trekt er eveneens een regenzone over onze contreien. Het kwik zakt naar 8 graden. De wind waait meestal zwak uit het zuiden tot het zuidwesten.

Maandag is het even wat droger in de ochtendperiode, maar daarna komen er verspreid buien opzetten. Sommige buien kunnen pittig uit de hoek komen. Bij een zwakke tot soms matige zuidwestenwind liggen de maxima rond 13 of 14 graden.

Dinsdag bereikt een volgende regenzone Haspengouw in de loop van de ochtend. Na de middag gaat de regen over in buien, maar zijn er tussendoor ook drogere perioden. Er wordt dan ook wat zachtere lucht aangevoerd en de maxima komen uit op 15 of 16 graden. Er staat wel een meest matige zuidwestenwind.

 

 

  • Je autoruit gebarsten? Sterretje in de autoruit? Geen zorgen. Sylco Autoglass komt naar je toe. Of je nu thuis bent, op je werk of ergens anders.

  • “Wij vervangen jouw autoruit snel en vakkundig. Ongeachte weersomstandigheden, autoruitschade. Wij regelen alles met je verzekering.”

  • Met originele ruiten en de beste service zorgen wij ervoor dat je weer veilig de weg op kan. Zonder gedoe, ruitservice aan huis of op het werk. Sylco Autoglass kan het allemaal.

  • Bel voor een afspraak op 0800 900 49. Of surf naar sylcoautoglass.be

  • Steenweg 125 aan het kruispunt in Alken